Dziecięca Akademia Rozwoju (DAR) PWN

Dziecięca Akademia Rozwoju (DAR) PWN organizuje twórcze zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży, oraz konsultacje specjalistyczne dla rodziców.

Zapraszamy dzieci w wieku 4–15 lat na warsztaty artystyczne, językowe, przyrodnicze, informatyczne oraz interdyscyplinarne, prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, którzy na co dzień pracują w renomowanych warszawskich szkołach.

Oferujemy szeroki wybór zajęć w języku angielskim, ale są również propozycje dla chętnych do nauki języka niemieckiego i hiszpańskiego.

Rodzice mogą skorzystać z porad psychologa i pedagoga, ale także z konsultacji logopedycznych, kompensacyjnych czy terapii sensorycznej dla dzieci.

Już dziś zapraszamy do wypełnienia formularza wstępnego zainteresowania, aby zadeklarować udział dziecka w zajęciach w roku szkolnym 2017/2018.

Dzieci uczestniczące w zajęciach Dziecięcej Akademii Rozwoju PWN będą miały pierwszeństwo w rekrutacji do Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej PWN.

Formularz wstępnego zainteresowania

Imię i nazwisko dziecka *

Wiek dziecka *

Numer telefonu rodzica/opiekuna *

Adres email rodzica/opiekuna *

Zajęcia w Dziecięcej Akademii Rozwoju PWN:

Nauka i zabawa

Języki

Sztuka

Ruch

Pomoc psychologiczna i pedagogiczna

Uwagi

Administratorem danych osobowych jest PWN Wydawnictwo Szkolne sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2 („Spółka”). Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia naboru na zajęcia dodatkowe w Akademii Rozwoju PWN. W przypadku wyrażenia odrębnych zgód, dane mogą być przetwarzane także w celu naboru do Akademii Rozwoju PWN/ Przedszkola PWN/ Szkoły Podstawowej PWN, a w przypadku pozytywnego zakończenia rekrutacji – właściwej realizacji opieki. Spółka informuje, że każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę w celu rekrutacji do Akademii Rozwoju PWN/ Przedszkola PWN/ Szkoły Podstawowej PWN oraz w zakresie i w celu zapewnienia dziecku prawidłowej opieki w przypadku pozytywnego zakończenia naboru.

Działając jako przedstawiciel ustawowy w imieniu i na rzecz mojego podopiecznego wskazanego w formularzu zgłoszeniowym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę tych danych w celu rekrutacji Akademii Rozwoju PWN/ Przedszkola PWN/ Szkoły Podstawowej PWN oraz w zakresie i w celu zapewnienia mu prawidłowej opieki w przypadku pozytywnego zakończenia naboru.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących zwłaszcza produktów, usług, aktualnych ofert.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu, przez Spółkę w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących ze Spółką.

* pole oznaczone gwiazdką jest obowiązkowe